Brigáda jako pomocná síla ve stravování v Kopřivnici za 153 Kč!

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Nový Jičín Kopřivnice

Druh práce: Jiné

Před 19 dny

Brigáda

Chcete si přivydělat a rádi byste pracovali v oblasti gastronomie? Máme pro vás brigádu ve společnosti Brose v Kopřivnici, kde svým zaměstnancům vaří nejlépe ze všech zaměstnavatelů široko daleko. Právě hledáme uchazeče/ky na výpomoc do nadstandardní závodní kantýny prosazující moderní trendy zdravého stravování.

Co Vás čeká?

- výpomoc v kuchyni

- práce s automatickou myčkou nádobí

Požadavky

  • ochotu pracovat ve směnném provozu

    • dostupnost na směnný provoz (ranní 6:00 - 14:00, odpolední 12:00 - 20:00, noční 22:00 - 6:00)

Nabídka

  • mzda 153 Kč/hod

    • příplatky za noční směny, práci o víkendech a ve svátcích

    • dotované obědy za 25-35 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát)

    • dotovanou dopravu nebo vám dáme příspěvek na dopravu dle vzdálenosti od bydliště

    • Jak se přihlásit
      Zaujala Vás naše nabídka?

      Pokud vás naše nabídka zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď" a my vás budeme vás kontaktovat.