Uklízečka kancelářských ploch vhodná i pro OZP

Milan Přadka

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Nový Jičín Kopřivnice

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 – 140 Kč / hod

O nás

Úklidová firma Milan Přadka s dlouholetou působností na českém trhu.

Náplň práce: Úklidové práce

Úklid kancelářských ploch na zkrácený úvazek 4hod./den vhodný i pro OZP.

Co od Vás očekáváme: Pečlivost a spolehlivost

Očekáváme hlavně pečlivost a spolehlivost.

Co Vám můžeme nabídnout: Dobré pracovní podmínky

Nabízíme dobré pracovní podmínky.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Úklidová firma Milan Přadka s dlouholetou působností na českém trhu. Náplň práce: Úklidové práce Úklid kancelářských ploch na zkrácený úvazek 4hod./den vhodný i pro OZP. Co od Vás očekáváme:...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Kopřivnice

    Před 0 dny

  • Brigáda Do našeho týmu hledáme pracovníka úklidu. Úklid probíhá cca 1 hodinu/denně před otvírací dobou. Uklízet budete: Kanceláře. Kuchyňku a sociální zařízení. Požadavky Co musíte mít, znát...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Kopřivnice

    Před 1 dny