Pohotovostní asistent/ka v rezidenčním bydlení pro seniory

PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170 Kč / hod

O nás

  • Poskytujeme komplexní nabídku služeb a řešení v oblasti bezpečnostních služeb.
  • Máme dlouholetou tradici od roku 1993.

Náplň práce:

  • kontroly klientů
  • dopomoc v domácnosti
  • doprovody po rezidenci
  • vše dle harmonogramu

Co od Vás očekáváme:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • dobrý zdravotní stav, produktivní věk
  • schopnost samostatné práce
  • empatie, flexibilita, týmovost
  • praxe v osobní asistenci nebo pečovatelské službě výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • dlouhodobou spolupráci formou DPP, IČO či dle dohody
  • dobré platové ohodnocení 170 Kč/hod.
  • příjemné prostředí
  • malý kolektiv
  • pracovní doba: Po – Ne celodenní směny