Letní kino - řidič, kinař, technik, promítač

Tomáš Milbach

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Kolín

Druh práce: Jiné

Před 9 dny

Brigáda

Staň se kinařem a procestuj ČR s putovním letním kinem!

Co mě čeká?...

Manažer produkce mi svěří automobil/dodávku, která bude naložena kompletním vybavením pro přípravu letního kina. Pakliže se rozhodnu věnovat práci v „letňáku“ celou, či větší část sezóny, bude mi dodávka včetně nákladu svěřena do péče a mohu s ní vyrážet do práce přímo z domova a každý den se s ní domů také vracet. Pozici promítače a pokladní tak velmi často využívají páry, které spolu tvoří posádku „svého kina“, včetně služebního vozu.
Mnohdy je součástí výzbroje také malé občerstvení a pokladna se vstupným na představení, které je prodáváno divákům ze stánku, postaveného přímo u hlediště. Doplňování a chlazení zboží je, v případě, že parkuji mimo základnu, zahrnuto do mých povinností.

Požadavky

  • ŘP skupiny B a vyšší.
    • Aktivní přístup.
    • Fyzickou zdatnost.
    • Stání na vlastním pozemku výhodou. (není podmínkou).

Nabídka

  • Neomezeno lokalitou díky služebnímu vozu.
    • Flexibilní pracovní doba.
    • Dobrodružná náplň.
    • Přátelský kolektiv.
    • Dobré platové ohodnocení až 220 Kč / hod. (dle výkonu i přístupu)

Podobné inzeráty

  • Brigáda Ve Škole Populo pomáháme již 10 let vzdělávat žáky a studenty základních a středních škol. Jsme největším poskytovatelem výuky formou doučování v ČR, kdy zaměstnáváme více jak 1500 nadšených ...

    Česká republika, Středočeský kraj, Kolín, Kolín Pro studenty

    Před 1 dny

  • O nás Hledáte brigádu na léto a máte zkušenosti v gastronomii? Už nehledejte dál toto je nabídka přímo pro Vás. Co by Vás v práci čekalo? příprava snídaní pomoc na pokladně výdej jídel úklid kuchy...

    Česká republika, Středočeský kraj, Kolín, Kolín Na léto 2021 Víkendové

    Před 6 dny