Strážný/á - Kolín až 130 Kč/h

ABAS IPS Management s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Kolín

Druh práce: Jiné

Před 26 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 – 130 Kč / hod

O nás

Firma s dlouholetou působností na českém trhu, nabízející kompletní balíček integrovaných bezpečnostních služeb.

Náplň práce:

  • Ostraha menší prodejny
  • Komunikace s klientem
  • Preventivní obchůzková činnost
  • Monitorování pohybu osob a eliminace případných krádeží
  • Obsluha CCTV

Co od Vás očekáváme:

  • Dobrý fyzický stav
  • 18 let +
  • Čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástup možný hned
  • Mzda 120 - 130 Kč/hod - dle efektivity práce
  • Individuální platové ohodnocení při nadstandartní výkonnosti
  • Po zapracování možnost služebního postupu a vyššího příjmu