Brigáda ve výrobě

MANPOWER

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Kolín

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Máte šikovné ruce a nebojíte se technické práce?Hledáme nadšené a pracovité brigádníky na krátkodobou brigádu.Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry.

Popis pozice:

  • montážní práce v lakovně
  • výměna pohonných hřídelů, nosných řetězů, vodítek
  • další pomocné práce
  • dvanáctihodinové směny, brigáda od 5.7. do 13.7. – ideální krátkodobý přivýdělek

Profil kandidáta:

  • týmový hráč
  • schopnost komunikace v češtině

Nabízíme:

  • dle vašich schopností si vyděláte 171 - 284 Kč za hodinu
  • získání praxe a nahlédnutí v automotive

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Hledáte brigádu na léto a máte zkušenosti v gastronomii? Už nehledejte dál toto je nabídka přímo pro Vás. Co by Vás v práci čekalo? příprava snídaní pomoc na pokladně výdej jídel úklid kuchy...

    Česká republika, Středočeský kraj, Kolín, Kolín Na léto 2021 Víkendové

    Před 5 dny

  • O nás Hledáte brigádu na léto a máte zkušenosti v gastronomii? Už nehledejte dál toto je nabídka přímo pro Vás. Co by Vás v práci čekalo? příprava snídaní pomoc na pokladně výdej jídel úklid kuchy...

    Česká republika, Středočeský kraj, Kolín, Kolín Na léto 2021 Víkendové

    Před 5 dny