Podle lokalit

Brigáda v supermarketu - Doplňování, Pečky - od 153 Kč/hod.

ABZAKOVO spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Kolín Pečky

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Nabízíme stabilní brigádu, která Vám poskytne dlouhodobou pracovní příležitost s možností výběru směn.

Pracovní náplň

Doplňování a vybalování zboží do regálů
Kontrola kvality a dat spotřeby
Rovnání zboží v regálech

Požadavky

Plnoletost
Spolehlivost
Výpis TR

Nabídka

Směny: 06:00-14:30
Férové jednání
Možnost výběru směn (jak přes týden, tak o víkendech)
Možnost záloh
V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobou spolupráci
Mzda 153 Kč/hod.
Možný nástup od 5.10.2024
Nabídka je vhodná také pro cizince, lidi v důchodu a studenty

Pokud máte zájem, odpovězte nám přes inzerát nebo zavolejte naše koordinátorky se s Vámi spoji.