Podle lokalit

Ostraha uzavřeného areálu Kolín - Ovčáry

PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Kolín

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Představení společnosti PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.:
Poskytujeme komplexní nabídku a řešení v oblasti bezpečnostních služeb.
Máme dlouholetou tradici od roku 1993.

Náplň práce:
PO - NE 12ti hod. služby (denní - noční)
evidence vozidel
pochůzková činnost
EPS, EZS

Požadavky

zodpovědnost, spolehlivost, slušné vystupování
zkušenosti v ostraze výhodou, ne však podmínkou
dobrá fyzická kondice

Nabídka

stabilní pracovní pozici
možnost záloh, peníze vždy včas
smlouva na DPP 135Kč/hod. + příplatky (možnost i HPP)
plánování směn
možnost certifikátu strážného
smlouva na DPP či dle dohody