Filtry brigád

Kamerový dohled nad prodejnou -Klatovy 140 Kč/hod +odměny

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Klatovy Plzeňský kraj

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Do našeho přátelského teamu na prodejně Tesco v Klatovech hledáme posilu!

Náplň práce:

kamerový dohled nad prodejnou

obchůzky po prodejní ploše

eliminace krádeží

Požadavky

Požadujeme:

čistý rejstřík trestů

spolehlivost

věk 18+

Nabídka

Nabízíme:

flexibilní plánování směn

zálohy na mzdu

férový přístup

odměny za záchyty

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Na pravidelný úklid panelového domu v Klatovech hledáme někoho šikovného a spolehlivého. Úklid probíhá 1x týdně. Den je jen na Vás a můžete uklidit kdykoliv během dne. Jeden úklid trvá max. 3...

    Česká republika, Klatovy, Plzeňský kraj, Klatovy

    Před 1 dny

  • Popis Přijmeme mezi nás pracovníky na úklid TESCA KLATOVY. Práce je vhodná pro aktivní důchodce nebo OZP i pro občany z Ukrajiny. Neváhej a ozvi se nám! strojový i ruční úklid prodejny, zázemí,...

    Česká republika, Klatovy, Plzeňský kraj, Klatovy Víkendové

    Před 10 dny