Podle lokalit

Brigáda na kontrole kvality I Klášterec nad Ohří

100% Rework s.r.o.

Místo práce: Česká republika Chomutov Klášterec nad Ohří Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

100% REWORK je česká společnost, součást skupiny QPAG, působící v oblasti kontrolních služeb pro automobilový průmysl se 6 pobočkami po celé České republice. Zabýváme se kontrolou, tříděním, drobnými opravami dílů.

Náplň práce:

kontrola motorů (nutná fyzická zdatnost, motor váží 8kg),
pohledové vady,
shake test (manipulace, třesení s motory).

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud jste:

flexibilní,
ochotní přijít na zavolání,
nevadí vám pracovat ve třísměnném provozu.

Vhodné i pro studenty při letních prázdninách.

Nabídka