Ostraha Vrátnice - Zápy

INDUS PRAHA, spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Praha-východ Zápy

Druh práce: Jiné

Před 3 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 117 Kč / hod

O nás

Nabízíme práci na klidné vjezdové vrátnici v objektu Prefa Pro v Zápech.

Směny pouze denní 12ctky.(Po-Pá, víkendy a svátky volno)

Pozice je vhodná i pro OZP.

Náplň práce:

  • péče o chod vrátnice
  • menší obchůzky
  • práce na PC (kamery)

Co od Vás očekáváme:

  • čistý trestní rejstřík
  • chuť pracovat a slušné vystupování
  • základní znalost práce na PC

Co Vám můžeme nabídnout:

  • slušné a seriózní jednání
  • certifikát Strážný za zvýhodné podmínky
  • možnost dlouhodobého uplatnění