Odpolední směny! Manipulant. Praha-Roztyly (m/ž)

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 2 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 180 - 210 Kč za hodinu

Požadujeme

fyzická zdatnost

Nabídka

smlouva na DPČ - dlouhodobá spolupráce na 5 dní v týdnu
mzda 190 Kč/hod
týdenní FINANČNÍ ZÁLOHY
VOLNÉ VÍKENDY
péče koordinátorky

Pracovní náplň

Práce na DPČ ve skladu pro jedničku na trhu v balíkové přepravě!
Místo výkonu práce: Praha - Jažlovice

třídění zásilek
obsluha paletového vozíku
jenom odpolední směny směny od 14.00 do 22.00
svozová doprava ZDARMA z Praha - Roztyly

Poznámka

V některých případech jsou naše inzeráty formulovány s použitím buď ženského nebo mužského rodového tvaru. Tento postup byl zvolen výhradně za účelem zachování co největší srozumitelnosti textu. Tímto způsobem se nijak nesnažíme vyjádřit jakýkoliv genderový předsudek či diskriminaci vůči zájemcům a zájemkyním o volná pracovní místa