Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Pracovník/ce úklidu – CCI Brno, Slatina-Šlapanice

Před 6 dny

Brigáda

Baví Vás uklízet? Máte rádi pořádek? Je pro Vás pořádek prioritou?



Firma OLMAN SERVICE s.r.o. svou čistotou přispívá ke zdraví lidí a pro úklid administrativních prostor a sociálního zázemí firmy CCI, ul. K Letišti na rozhraní Slatiny a Šlapanic hledá PRACOVNÍKA/CI ÚKLIDU.



Pracoviště: CCI, ul. K Letišti 3 (rozhraní Slatiny a Šlapanic)

Pracovní doba: zkrácený úvazek v časovém rozmezí od 6:00 do 11:00 hod. na 5 hodin denně PO-PÁ



Náplň práce:

Stírání prachu
Vynášení odpadu
Umývání WC a umyvadel
Mopování podlahových krytin
Strojové čištění

Požadavky

Zkušenost s prostředím úklidové firmy výhodou
Manuální zručnost
Fyzická zdatnost
Věk od 18 let
Min. ukončené základní vzdělání

Nabídka

Práci na DPP
Pracovní oděv
Dostatek času na zapracování

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem a servisními službami spotřebičů pro profesionální gastronomické provozy, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici servisní technik. Pozice je vhodn...

    Česká republika Pro studenty

    Před 0 dny

  • O nás HLEDÁŠ BRIGÁDU ČI PRÁCI NA PLNÝ ÚVAZEK? A CO ZKUSIT PRÁCI V KFC (KFC Jindřichův Hradec DT)! Informace o pracovním místě Nabízíme práci v nově otevírané restauraci KFC Jindřichův Hradec Vyhovuj...

    Česká republika Víkendové

    Před 0 dny