Brigáda ve skladu - ranní nebo noční | nástup IHNED

MANPOWER

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 1 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 155 – 170 Kč / hod

Popis pozice:

  • práce na depu
  • třídění balíků podle čtečky čárových kódů
  • manipulace s balíky
  • práce je fyzicky náročná
  • RANNÍ (5:00-13:00)
  • ODPOLEDNÍ (22:00-6:00)

Profil kandidáta:

  • plnoletnost
  • fyzická zdatnost - bez zdravotního omezení
  • můžete docházet celý týden (po-pá) nebo minimálně 3x týdně

Nabízíme:

  • základní mzda 155 Kč/hodina
    • příplatek 10 % za práci v noci - 170 Kč/hodina
  • příplatek za práci o víkendu
  • dlouhodobá spolupráce
  • smlouva na Dohodu o pracovní činnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Podobné inzeráty

  • Brigáda Roznos letáků v čase který Vám vyhovuje. Ideální pro studenty, důchodce, invalidní důchodce, ženy na mateřské dovolené. 1x týdně v pondělí nebo úterý. Požadavky Spolehlivost. Vlastní doprav...

    Česká republika, Kraj Vysočina, Pelhřimov, Kamenice nad Lipou Pro studenty

    Před 6 dny

  • Brigáda Roznos letáků v čase který Vám vyhovuje, 1x týdně, pondělí až úterý. Ideální pro studenty, důchodce, invalidní důchodce, ženy na mateřské dovolené. Požadavky Spolehlivost. Vlastní dopravní ...

    Česká republika, Kraj Vysočina, Pelhřimov, Pacov Pro studenty

    Před 6 dny