Třídění zásilek ve skladu - Mošnov až 186 Kč/h

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 2 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 162 – 186 Kč / hod

Náplň práce:
Hodil by se Vám přivýdělek s pravidelnou docházkou? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost zajišťujeme výpomoc do skladu na manipulace s balíkovými zásilkami.

Docházka je dle domluvy, min. 2–3× týdně. Pondělí – pátek: ranní směny 6:00–14:00 hod, noční směny 18:00–06:00 hod.

Náplň práce

  • manipulace s balíkovými zásilkami a klecemi
  • pomocné práce ve skladu

Nabízíme:

  • základní mzdu 162 Kč/hod + příplatky noční 15 % (min. 24 Kč), víkend 12 %, státní svátek 100 %)
  • dlouhodobou brigádu
  • možnost pravidelné docházky
  • možnost výplaty zálohy ze mzdy dle domluvy
  • brigádu na dohodu o pracovní činnosti
  • v případě oboustranného zájmu možnost přestoupit na HPP
  • místo pracoviště Mošnov

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • čistý výpis z trestního rejstříku
  • spolehlivost, fyzická zdatnost