Bezpečnostní Pracovník - Kladno, Roudnice nad Labem, Rakovník

PK HOLDING CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Kladno Chrudim Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Bezpečnostní pracovník
Ostraha prodejen s potravinami

Hledáme nové pracovníky na ostrahu prodejen s potravinami pro města:
• Roudnice nad Labem, Rakovník
• Kladno

Náplň práce:
• Zajištění pořádku na prodejně.
• Ostraha na prodejně.
• Kontrolní činnost, zapisování – evidence kontrol.

Požadavky

Požadujeme:

• Věk nad 18 let
• Spolehlivost,
• Slušnost
• Pracovitost

Nabídka

Nabízíme:

• Ubytování
• Zálohy
• Prémie za záchyt
• Prémie za nástup z volna
• Příspěvek na ubytování
• DPP, HPP
• Směny dle potřeby zaměstnance
• Možnost po zaučení postupu k manažerské pozici
• Minimálně měsíční mzda 28.000, -Kč v čistém bez prémií.
• Vyplácení hotově i na účet