Obsluha vážícího zařízení, Kladno, 170 Kč/hod., výplata ihned na účet!

JOBINN & HOSTESSINN s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Kladno Chrudim Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Do firmy na Kladně, která vyrábí a prodává mražené potraviny, hledáme šikovné brigádníky na pozici obsluhy váhy.

Náplň práce:
- práce na váze
- kontrola váhy
- kalibrace sáčků
- plnění kartonů produkty
- kompletace kartonů
- kompletace palety

SMĚNY:
- Po-Pá
- 7:00-16:30 hod.
- konec směny se odvíjí dle práce
- na směny nemusíte chodit každý den, ale minimálně 2-3x týdně je podmínkou

Požadavky

  • plnoletost
    • čistý trestní rejstřík
    • spolehlivost
    • dochvilnost
    • pracovitost
    • chodit na směnu minimálně 2-3x týdně

Nabídka

MZDA: 170 Kč/hod.
+ variabilní složka 0-15Kč/hod. dle výkonu

- vyplácení na účet do druhého dne po směně
- variabilní složka je vyplácena 1x měsíčně
- práce na DPČ
- možnost volby jednotlivých dnů směn

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se nám ozvat! :)