Slovensky hovořící recepční (3xtýdně) Praha 10 190Kč/h

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Pro našeho klienta hledáme vhodnou kandidátku/vhodného kandidáta na zástup na recepci.

jedná se o dlouhodobou spolupráci minimálně do 30.9.2024! Pracovní doba je vždy 8:30-17h. Možnost docházet 3xtýdně nebo Po-Pá.

Náplň práce:

  • vítání příchozích návštěv

  • poskytování informací klientům a návštěvníkům

  • odbavení příchozích hovorů, přepojování

  • vyřizování pošty (pošta, e-maily)

  • drobná administrativa

Požadujeme:

  • slovenský jazyk - rodilý mluvčí nebo úroveň C1 podmínkou

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou

  • výpis z rejstříku trestů nebo potvrzení o studiu

  • příjemné profesionální vystupování

  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

  • dobrá znalost práce s PC (MS Office, web)

  • možnost docházet 3xtýdně (možnost docházet Po-Pá velkou výhodou)

  • možnost spolupracovat dlouhodobě - alespoň do 30.9.2024

Nabízíme:

  • mzda 190Kč/h hrubého

  • dobrá dopravní dostupnost - Praha 10

  • příjemné pracovní prostředí

  • jistá brigáda na několik měsíců