Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

JEDNORÁZOVÁ BRIGÁDA v SOBOTU 21.9.2024

Thompson Personnel Management CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Karlovy Vary Karlovarský kraj

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Brigáda

Hledám šikovné a spolehlivé brigádníky na jednorázovou brigádu do MAKRA - INVENTURA.

Náplň práce:
- počítání zboží na přiděleném oddělení
- inventura proběhne v SOBOTU 21.09.2024 od 19.30 do 04.00

!! VÝPLATA BRIGÁDY V PONDĚLÍ 23.09. NA BANKOVNÍ ÚČET!!

Požadavky

věk 18+

pracovitost, pečlivost, dochvilnost, spolehlivost

Nabídka

Smlouva DPČ
Vyplacení na b.ú.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Potřebujeme dlouhodobou výpomoc na prodejnu CEWE FOTOLAB OC Varyáda v Karlových Varech v době dovolené či nepřítomnosti stálých zaměstnanců (plnohodnotné zastoupení stálého personálu). Smě...

    Česká republika, Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Karlovy Vary Od 18 let

    Před 1 dny

  • Přidejte se do našeho týmu! Pro naše prodejnu v Karlových Varech hledáme pomoc na noční inventuru, která se koná 9.10.2024. Hodinová odměna 145CZK Budete nám pomáhat s počítáním zboží na prodejně p...

    Česká republika, Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Karlovy Vary Noční Od 18 let

    Před 1 dny