OBSLUHA ZÁKAZNÍKŮ/PRODAVAČ pro PONT to GO Karlovy Vary

JPServis, a.s.

Místo práce: Česká republika Karlovy Vary Karlovarský kraj

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

STUDUJETE, JSTE NA RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ NEBO VOLNÉ NOZE A HLEDÁTE STÁLÝ PŘIVÝDĚLEK ZA 150,- Kč za hodinu?
CHCETE PRACOVAT VE FAJN PARTĚ?
HLEDÁTE BRIGÁDU V PŘÍJEMNÉM PROSTŘEDÍ MODERNÍ PRODEJNY?
JSTE MILÁ/MILÝ, UMÍTE KOMUNIKOVAT A NEBOJÍTE SE PRÁCE?
PAK NA NIC NEČEKEJTE A POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS A AKTUÁLNÍ FOTOGRAFII

Do našeho týmu hledáme právě Vás!

Co vás čeká
Pomoc na prodejně s prodejem, příjem zboží a zařazení na prodejnu na své místo, komunikace se zákazníkem, prodej a obsluha pokladny

Požadavky

• příjemné vystupování
• úsměv :)
• chuť být přínosem v týmu
• pracovitost
• zodpovědnost

Výhodou bude, pokud
• máte zkušenosti s prodejem a zákaznickým servisem
• můžete nabídnout stálé a pravidelné časy
• dlouhodobou spolupráci

Nabídka

• zázemí stabilní společnosti, která je na trhu již 25 let
• jistotu domluveného příjmu - 150Kč/hod
• garanci domluvených směn
• příjemné kolegy
• prostředí moderních prodejen
• velmi dobrou dopravní dostupnost