Číšník/Servírka/Brigádník

Seifert service s.r.o.

Místo práce: Česká republika Karlovy Vary Karlovarský kraj

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Do rodinného hotelu Seifert v Nových Hamrech přijmeme číšníka, servírku na částečný úvazek nebo brigádníka na VÍKENDOVÝ provoz.
Možnost přivýdělku při studiu nebo při dalším zaměstnání. Provoz čtvrtek/pátek - neděle.
Požadujeme především nadšení do práce a lidský přístup. Základní praxe výhodou ale vše naučíme.
DPP - 150,- Kč hodina plus strava. Možnost UBYTOVÁNÍ.

Podobné inzeráty

  • Brigáda Náplň práce: Obsluha a vytváření příjemného prostředí pro hosty Servírování a prodej nápojů a jídel Účtování plateb, inkasování hotovosti a obsluha pokladny Účast na přípravě a průběhu v...

    Česká republika, Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Karlovy Vary

    Před 2 dny

  • Brigáda Do rodinného hotelu Seifert v Nových Hamrech přijmeme číšníka, servírku na částečný úvazek nebo brigádníka na VÍKENDOVÝ provoz. Možnost přivýdělku při studiu nebo při dalším zaměstnání. Prov...

    Česká republika, Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Karlovy Vary Částečný úvazek S ubytováním Víkendové

    Před 3 dny