Doplňování zboží - Karlovy Vary

Thompson Personnel Management CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Karlovy Vary Karlovarský kraj

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Do Makra v Karlových Varech hledám šikovného a spolehlivého brigádníka na doplňování zboží na oddělení MASA.

NÁSTUP 18.09.2024
ranní směna - 6:00 - 14:00hod.
- dále směny dle domluvy minimálně na 14dní

PROSÍM PIŠTE JEN VÁŽNÍ ZÁJEMCI.

Požadavky

věk 18+

pracovitost, pečlivost, dochvilnost, spolehlivost, pravidelnou docházku

Nabídka

160,-Kč / 1h
10% příplatek za noční směnu
10% příplatek za víkend
120% příplatek za práci ve svátek
Smlouva DPČ
Možnost zálohy / Vyplacení na b.ú.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Náplň práce: Obsluha a vytváření příjemného prostředí pro hosty Servírování a prodej nápojů a jídel Účtování plateb, inkasování hotovosti a obsluha pokladny Účast na přípravě a průběhu v...

    Česká republika, Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Karlovy Vary

    Před 2 dny

  • Brigáda Do rodinného hotelu Seifert v Nových Hamrech přijmeme číšníka, servírku na částečný úvazek nebo brigádníka na VÍKENDOVÝ provoz. Možnost přivýdělku při studiu nebo při dalším zaměstnání. Prov...

    Česká republika, Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Karlovy Vary Částečný úvazek S ubytováním Víkendové

    Před 3 dny