Ranní brigáda ve skladu - Karlovy Vary - 170 Kč/h

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Karlovy Vary Karlovarský kraj

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Hledáš fajn brigádu NA PÁR HODIN DENNĚ jako přivýdělek k práci nebo ke škole? Pak máme nabídku právě pro tebe!

Do našeho týmu hledáme fyzicky zdatné brigádníky na ranní vykládky a nakládky nákladních aut. Nabízíme možnost volby směn dle tvého gusta, na oplátku chceme, abys docházel alespoň 2x v týdnu.

Mzda: 170 Kč/hod. + příplatky dle ZP
Lokalita: Karlovy Vary
Směny: PO - PÁ, ranní - od 6:00 do 9:30

Nástup možný ihned.

Požadavky

  • věk min. 18 let
    • čistý trestní rejstřík
    • docházku ideálně celý týden (minimálně 2x v týdnu)

Nabídka

  • mzda 170 Kč/hod. + příplatky dle ZP
    • dlouhodobá spolupráce
    • přátelský a mladý kolektiv
    • možnost volby směn
    • možnost vyplácení části mzdy na účet klidně každý pracovní den
    • volné víkendy

Podobné inzeráty

  • Brigáda Náplň práce: Obsluha a vytváření příjemného prostředí pro hosty Servírování a prodej nápojů a jídel Účtování plateb, inkasování hotovosti a obsluha pokladny Účast na přípravě a průběhu v...

    Česká republika, Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Karlovy Vary

    Před 2 dny

  • Brigáda Do rodinného hotelu Seifert v Nových Hamrech přijmeme číšníka, servírku na částečný úvazek nebo brigádníka na VÍKENDOVÝ provoz. Možnost přivýdělku při studiu nebo při dalším zaměstnání. Prov...

    Česká republika, Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Karlovy Vary Částečný úvazek S ubytováním Víkendové

    Před 3 dny