Podle lokalit

Recepční - denní/noční

FIBRO, spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Karlovy Vary Karlovarský kraj

Druh práce: Recepční

Před 24 dny

Jsme česká společnost, která od roku 2001 provozuje 4* hotel v lázeňském centru Karlových Varů naproti Vřídlu a Zámeckým lázním. Zakládáme si na prvotřídních, přesto však osobních službách a příjemné rodinné atmosféře (kapacita 46 pokojů). Pro doplnění našeho týmu hledáme zaměstnance na pozici recepční na denní a noční směny.

*Náplň práce *

·Péče o mezinárodní klientelu od příjezdu po odjezd hosta

·Řešení požadavků a přání hosta

·Administrativní práce na recepci

·Prodej doplňkových služeb (léčení, zájezdy, transfery apod.)

·Správa rezervací, práce s rezervačními systémy

·Zajištění maximální obsazenosti hotelu

·E-mailová a telefonická komunikace (částečně v cizích jazycích)

·Přijímání plateb za ubytování a další služby, odpovědnost za přijaté platby

Co od Vás očekáváme

·Vstřícný přístup k zákazníkům, úsměv a dobré komunikační schopnosti

·Znalost anglického jazyka, velkou výhodou je znalost německého či ruského jazyka

·Oceníme znalost práce s PC a zájem o informační technologie

·Příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost a loajalitu

·Min. věk 18 let, čistý trestní rejstřík, min. středoškolské vzdělání

·Praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou. Schopné pracovníky se zájmem o hotelnictví bez zkušeností zaškolíme

·Pracovní doba: noční směny 19:00(20:00) – 7:00(8:00), denní směny 10:00 – 19:00(20:00) – množství a druh směn lze domluvit dle potřeb hotelu a možností uchazeče

Co Vám nabízíme

·Dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr nebo dle domluvy a preferencí uchazeče částečný úvazek (poloviční, pouze víkendy, DPP apod.)

·Velmi dobré finanční ohodnocení + bonusový systém a provize z prodeje, příplatky za jazykové znalosti a předchozí zkušenosti uchazeče

·Slušný a férový přístup, práci v malém přátelském kolektivu

·Příjemné prostředí jednoho z nejlépe hodnocených hotelů v K. Varech

·Práce je vhodná také pro studenty VŠ (dálkového studia) i čerstvé absolventy SŠ/VŠ

·Nástup ihned nebo dle domluvy