Podle lokalit

OSTRAHA M/Ž - Cheb - 150Kč/hod

CENTR GROUP, a.s.

Místo práce: Česká republika Cheb Karlovarský kraj

Druh práce: Jiné

Před 9 dny

Brigáda

Náplň práce:
• Ostraha skladových prostor
• Kontrola a evidence návštěv
• Provádění kontrolní činnosti na hale
• Evidence vydaného materiálu
• Práce s bezpečnostními systémy - CCTV, EPS, EZS
• Pochůzková činnost
• Směny: ranní x odpolední x noční (6-14h; 14-22h; 22-6h)

Požadavky

• Trestní bezúhonnost
• Zdravotní způsobilost
• Certifikát „ Osvědčení kvalifikace Strážný“
• Fyzická zdatnost

Nabídka

• Mzda: 150Kč/hod
• Možnost kariérního růstu
• Stabilní zaměstnání, pravidelná měsíční mzda
• Práce na HPP i DPP
• Příspěvek na dopravu – 150Kč/směna
Nástup od 30.9. 2024