POKLADNÍ v supermarketech - 169 Kč/h - denní vyplácení!

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Pokladní

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 169 Kč/hod.

Pro našeho klienta, prodejny maloobchodního řetězce, hledáme vhodného kandidáta na pozici pokladní v super/hypermarketech.

Možnost i dlouhodobé spolupráce

Náplň práce:

  • markování zboží,
  • komunikace se zákazníky,
  • zodpovědnost za svěřenou pokladnu

Požadujeme:

  • výpis z rejstříku trestů,
  • docházku alespoň 2x týdně,
  • věk 18 +
  • dobré komunikační a prodejní dovednosti
  • zodpovědnost, samostatnost, dochvilnost!

Nabízíme:

  • 169 Kč/h
  • nástup možný i od druhého dne,
  • denní vyplácení,
  • výběr z několika směn denně,
  • odborné proškolení

Pokud máte zájem, zašlete nám Váš životopis, nebo se s potřebnými dokumenty zastavte přímo u nás v agentuře!