Ostraha-práce pro potravinový řetězec-DPČ/DPP-Mzda 140 Kč/h-Hranice

Před 3 dny

Brigáda

Náplň práce:

• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Pochůzková činnost a kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Jednoduchá administrativa
• Práce pro obchodní řetězec

Požadavky:

• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• Mzdu na DPČ/DPP 140 Kč/h
• Možnost dlouhodobé brigádní spolupráce
• Kompletní uniformu
• Zvýhodněné volání O2
• MultiSport kartu
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.