Instruktor lyžování a snowboardingu až 260,- na hodinu, volné permice, ubytování

NOVAKO-SKI, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Karlovy Vary Karlovarský kraj

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Jsme škola, ve které se snažíme všem zájemcům o výuku poskytnout základy jízdy na lyžích a snowboardu formou všeobecného návyku na sport a zimní prostředí. Ideálně pomocí velké škály herních prvků, pohody a pozitivního přístupu.

- škola přímo na Božím Daru
- vlastní areál
- velká zkušenost s výukou začátečníků
- vlastní instruktorské kurzy a doškolovací semináře

Náplň práce:
- samostatné plánování a vedení výuky
- starost o přípravu areálu pro školu
- organizace společných a areálových akcí

Požadavky

  • spolehlivost
    • kladný vztah k dětem
    • kreativitu při výuce a touhu učit se novým věcem
    • samostatnost při výuce
    • věk nad 18 let

Nabídka

  • vysoká hodinová mzda
    • volná permice do areálu Náprava – Novako Jáchymov a Novako Boží Dar
    • možnost hromadného odvozu na trase Karlovy Vary – Ostrov – Jáchymov – Boží Dar
    • ubytování přímo v areálu
    • velká pracovní vytíženost (kolem 7 hodin denně)
    • volba pracovních dní dle Vašich přání
    • absolvování instruktorského kurzu lyžování za zvýhodněných podmínek
    • doškolovací kurzy
    • půjčovné zdarma (lyže, běžky, snowboardy)
    • sleva na servis, v občerstvení, v prodejně vybavení, na obědy
    • sleva na zapůjčení karavanu
    • další motivační finanční benefity
    • skvělá partu instruktorů, společné výlety, závody, párty