Podle lokalit

obsluha zmrzlinového stánku Kamenice nad Lipou

L.M.electric s.r.o.

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Pelhřimov Kamenice nad Lipou

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Do stánku v Kamenici nad Lipou přijmeme brigádníka/brigádnici na prodej točené zmrzliny

Náplň práce:
-příprava směsí pro výrobu zmrzliny
-prodej zmrzliny a kávy
-udržování stánku v čistotě

Požadavky

-mít rád/ráda lidi, milé vystupování
-čistotnost
-zkušenosti s prodejem výhodou
-spolehlivost

Nabídka

-brigáda na DPP
-rozmezí červen - září 2024, prac. doba 10:30 - 17:30
-přes léto na cca 2 dny v týdnu, v září možno pracovat více dnů
-nabízíme fajn kolektiv a finanční ohodnocení dle kvality prováděné práce (130,-/hod zaklad)
-možno i pro ženy na MD, seniory, studenty/studentky