Pomocná síla na mytí nádobí - MS v hokeji v O2 areně - 150Kč/h + 20% navíc

Lidé a Příležitosti s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Do pražské O2 areny u metra Českomoravská hledáme šikovné pracovníky/pracovnice na pomocné práce - mytí nádobí - do kuchyně.

To nejdůležitější je mít zápal a chuť. Všechno ostatní se dá naučit.

NÁPLŇ PRÁCE:

-Mytí špinavého nádobí
-Obsluha myčky
- Hrubá příprava pro kuchaře
- Čištění a krájení zeleniny
- Další pomocné práce na kuchyni

PRACOVNÍ DOBA:

Denní i noční směny dle domluvy.

BĚHEM MS V HOKEJI 8.-26.5.:

Za určitý počet odpracovaných dní bonusy navíc až 20%!

Požadavky

  • Fyzicky zdatného člověka. Budete zvedat např. hrnce a reky s talíři
    • Věk minimálně 18 let
    • Pozitivního, přátelského a týmového kolegu
    • Zodpovědného, dochvilného, čistotného a samostatného člověka s chutí do práce

Nabídka

  • 150 - 170 Kč/h
    • Příplatky za víkend a noční směny 10%, příplatky za státní svátek 100%
    • Smlouvu na dohodu
    • Možnost časové flexibility u plánování pracovních směn
    • Perspektivu růstu, zvyšování a prohlubování kvalifikace
    • Kvalitní zázemí a pracovní nástroje
    • Být součástí unikátního projektu
    • Respektujeme individuální potřeby - naším cílem je, abychom vytvořili dlouhodobé partnerství