Podle lokalit

Zástupce manažera pro export

Paddock Drink s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Paddock Drink, s. r. o. je společnost specializující se na výrobu energetických nápojů.

Jsme dynamický tým, který hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Zástupce Manažera.

Náplň práce:
Evidování v Excel tabulkách
Emailová komunikace
Kontrola provozních procesů
Prezentace našich produktů a řešení na míru

Požadavky

Schopné lidi s chutí pracovat a učit se novým věcem. Předchozí praxe není potřeba, na vše Vás proškolíme.

Nabídka

Flexibilní pracovní doba
Práce z domova