Operátor výroby na DPČ / mzda 40 000 Kč / možnost ubytování

Manuvia, a. s., organizační složka

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Do podniku, zabývající se výrobou žárobetonových tvarovek, hledáme šikovné operátory na brigádu - DPČ. Pracujete od pondělí do pátku a vyděláte si 40 000 Kč. V případě zájmu Vám zajistíme ubytování.

Místo výkonu práce: Hrušovany nad Jevišovkou

Pracovní náplň
- čištění bloků špachtlí
- práce s pneumatickou vrtačkou
- praxe není nutností, rádi Vás zaučíme

Požadavky

  • manuální zručnost, fyzická zdatnost
    • zodpovědnost, ochota učit se novým věcem
    • práce na 12-tky - týden denní / týden noční

Nabídka

  • práce na dohodu o pracovní činnosti
    • 170 Kč/hod
    • příplatky za směnnost
    • měsíční mzda 40 000 - 42 000 Kč / hrubého
    • týdenní finanční zálohy 2 000 Kč
    • volné víkendy
    • možnost zajistit ubytování (5 000 Kč/měsíc - formou srážky ze mzdy)

      V případě, že máte zájem stát se součástí našeho týmu, neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!