Fajn práce ve skladu - ranní směny, mzda 160Kč/h

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Kladno Chrudim Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 3 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáme pracovitého kolegu do našeho dynamického týmu ve skladu! Práce zahrnuje ruční vykládku zboží. Pokud jsi fyzicky zdatný, je to pro Tebe skvělá příležitost, jak se pohybovat a zároveň vydělávat.

Pokud si ranní ptáče, perfektně se hodíš do našeho týmu! Ranní směny začínají od 7 hodin ráno, takže máš celý den před sebou. Naše pracovní prostředí je přátelské a podporuje týmového ducha, protože věříme, že tým, který spolu pracuje, také spolu roste.

Spoj se s námi a staň se součástí našeho skvělého skladového týmu! Pokud jsi připraven na novou výzvu, rádi s Tebou započneme toto pracovní dobrodružství. Moc se na Tebe těšíme!

Nabízíme:

  • mzdu 160 Kč/hod
  • dlouhodobou spolupráci
  • možnost výplaty záloh na účet
  • pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost
  • plnoletost