Podle lokalit

Pravidelná brigáda ve výrobě až 190 Kč/hod.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 6 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 190 Kč / hod

Náplň práce:
Pro našeho významného klienta se sídlem v Brně hledáme zručné brigádníky do výroby na dlouhodobou spolupráci (alespoň 2 měsíce). Náplní práce je obsluha lisovacího stroje, opracovávání plastových výlisků, jejich kompletace a balení.

K dispozici jsou směny: ranní (6:00–14:00) a odpolední (14:00–22:00) od pondělí do pátku.

Nabízíme stabilní a pravidelnou brigádu s možností získání praxe a fajn přivýdělku. Požadujeme docházku alespoň 2× týdně.

Místo výkonu práce: Brno-Slatina

Nástup možný IHNED.

Nabízíme:

  • základní mzdové ohodnocení 150 Kč/hod. + bonus 40 Kč/hod. za docházku min. 10 směn v měsíci
  • výplata ihned (formou zálohy na základě předchozí domluvy)
  • dobře dostupné místo výkonu práce
  • možnost volby směn
  • pravidelnou a dlouhodobou brigádu
  • získání praxe v oboru
  • fajn kolektiv

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • fyzickou zdatnost, manuální zručnost
  • pravidelnou a dlouhodobou docházku (min. 2 směny/týden)