Podle lokalit

Asistent/ka fin. poradce: 5 - 10.000 Kč měsíčně

Samuel Krištof

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 7 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 5.000 – 10.000 Kč / měsíc

O nás

Ahoj. Hledáme někoho, kdo nám pomůže dostat naši super službu k více lidem. Jak? Tím, že o ní bude nadšeně povídat.

V čem děláme?
1) Pracujeme ve financích.
Umíme všechno od retailu (povinné ručení, hypotéky, pojištění, investice apod.) až po korporátní bankovnictví (účetnictví, investice od 1.000.000 Kč, dotační poradenství, korporátní pojištění apod.).

2) Spolupracujeme s realitami.
Máme vyťuťaný systém, který propojuje profíky v oboru financí a realit, což zní hezky na papíře, ale je dobrý vědět, co to znamená v praxi.

Náplň práce aneb co tě čeká

V praxi to znamená, že třeba doporučíš klienta na investici. My zjistíme, že v jeho případě je nejvhodnější investovat do nemovitostí a propojíme ho s některým z kolegů z realit.
Klient nakoupí nemovitost, vezme si hypotéku a pro lepší úrok si sjedná pojištění. Ty dostaneš zaplaceno za všechno - nemovitost, hypotéka i pojištění.
Nechceme tu stavět vzdušné zámky, ale pokud by se ti podařil takovýhle gól, tak počítej s odměnou ve vyšších desítkách tisíc.

Náplň práce
Zmínit se o naší službě. Toť vše. Pokud máš kolem sebe někoho, kdo má auto, hypotéku nebo přemýšlí, kam investovat, můžeš nás doporučit.
Je to jednoduchý výměnný obchod. Ty o nás řekneš. My ti za to zaplatíme. Nic víc, nic míň.

Mzda
Nebudeme lhát. Pokud nic nedoporučíš a nic nedopadne, nic ti na účet nedorazí. Na druhou stranu po tobě nechceme žádné aktivní oslovování, volání známým, rozdávání letáků nebo prodat ledvinu.
Zkrátka se stačí zmínit.

Tyhle řeči jsou hezký, ale určitě chceš stejně vědět kolik si můžeš vydělat.
Z naší praxe víme, že pokud se zmíníš 10 lidem, tak se ozve minimálně jeden, kdo zrovna něco řeší. A ten jeden člověk ti v průměru "vydělá" 5 - 10.000 Kč (pokud neřeší pouze povinko, to je pak jen pár stovek).
Podotýkáme, že ty peníze nejdou z jeho kapsy, ale z kapes nenažraných pojišťoven, fondů apod. Jo, jsme tak trochu Robinové Hoodové.

Benefity
Provize budeš dostávat ze všech doporučení. Pokud doporučíš Karla, Karel doporučí Pepu a Pepa doporučí Ondru. Dostaneš od nás zaplaceno za Karlu, Pepu i Ondru a tak dál :).
Vzájemné doporučení. Máme zajímavé kontakty ve všemožných firmách, pokud uvidíme, že máš co nabídnout, rádi tě doporučíme dál.
Legendární firemní večírky (zdravíme kolegy). Je jedno kolik klientů doporučíš, vždy tě rádi uvidíme na některé z našich akcí. Pití a jídlo na nás.
Nikdo ti nebude říkat kdy máš pracovat, jak máš pracovat a s kým máš pracovat. Pouze ti ukážeme dveře, projít nimi už musíš sám/a.

Co dál?
1. Odpovědět na inzerát a ve stručnosti se představit.
2. Pokud si to sedne, potkáme se na "pohovoru", který nebude trvat déle než 30 minut.
Cílem bude zjistit, zdali je tam chemie (čti: chceme se vzájemně doporučovat?).

Těšíme se na tebe :).

Co od tebe očekáváme:

SŠ vzdělání nebo alespoň studium na SŠ
Živnosťák nepotřebuješ. Pokud to náhodou napálíš a ustřelíš dekel, tak je dobrý ho založit skrz optimalizaci daní.
Chuť do života a být trochu střelec.

Co ti můžeme nabídnout:

Provize budeš dostávat ze všech doporučení.

Pokud doporučíš Karla, Karel doporučí Pepu a Pepa doporučí Ondru. Dostaneš od nás zaplaceno za Karla, Pepu i Ondru a tak dál :).

Vzájemné doporučení.

Máme zajímavé kontakty ve všemožných firmách, pokud uvidíme, že máš co nabídnout, rádi tě doporučíme dál.