Brigáda ve skladu s kosmetikou, Rajhrad. Volba směn. Svoz. Pohořelice

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 3 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 220 Kč za hodinu

*Staň se součástí týmu ve skladu v Rajhradu a pomoz zajistit, že každý voňavý balíček dorazí včas. Nabizíme stabilní brigádu s možností volby směn a zajištěným svozem do práce! *

Pracovní náplň

  • vychystávání zboží na pás
  • práce se skenerem
  • balení zboží do krabic

Požadujeme

  • ochota pracovat alespoň 3 dny v týdnu
  • volba směn 6:00-18:00 nebo 18:00-6:00
  • dobrá fyzická kondice (denně nachodíš až 10 km)

Nabízíme

  • BRIGÁDA na 3 - 4 měsíce ve skladu s kosmetikou
  • možnost VOLBY SMĚN od pondělí do neděle dle Tvých preferencí
  • atraktivní hodinová MZDA až 220 Kč (160 Kč/hod. v čístém)
  • zajištěná SVOZOVÁ doprava do práce nebo UBYTOVÁNÍ
  • týdenní ZÁLOHY se mzdy
  • možnost PŘESČASŮ
  • ZAŠKOLENÍ na pracovní pozici

Poznámka

Máš zájem o tuto brigádu? Ozvi se nám ještě dnes!