Podle lokalit

Saunový mistr/mistryně do Wellness

STAREZ - SPORT, a.s.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 1 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 290 – 362 Kč / hod

O nás

Společnost STAREZ – SPORT, a.s., založená Statutárním městem Brnem, se už od roku 2004 stará o kvalitní provoz a správu 18 sportovních zařízení na území města. Z bazénů to jsou Bazény Lužánky, Aquapark Kohoutovice, Lázně Rašínova, Krytý bazén Ponávka, koupaliště Riviéra a Zábrdovice. Mimo brněnských sportovišť spravuje také rekreační zařízení Jasenka v obci Zubří na Vysočině. Pro občany města Brna zajišťuje především veřejnou službu v oblasti sportovního vyžití. Z oblíbených akcí jsou to např. Sportovní parky na Riviéře, Den náborů na Kraví hoře, Family Hall na veletrhu Life! nebo hojně navštěvované Dny sportovišť. V průběhu školního roku pro děti organizuje sportovní kroužky a během prázdnin příměstské tábory.

Náplň práce:

Hledáme šikovného a nadšeného saunového mistra, který se chce připojit k našemu týmu a vytvořit jedinečné zážitky pro naše zákazníky!

  • Příprava a vedení saunových ceremoniálů
  • Provádění saunových ceremoniálů a peelingových procedur ve finské, parní a bio sauně ve stanovených časech každou středu, čtvrtek a sobotu v 18:00, 19:00 a 20:00 hodin.
  • Poskytování poradenství o správném saunování a využívání wellness služeb.
  • Zajištění příjemné atmosféry a pohodlí pro návštěvníky saun.
  • Udržování čistoty a pořádku v prostorách saun.

Co od Vás očekáváme:

  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Zkušenosti na pozici saunového mistra podmínkou
  • Zájem o wellness a péči o zákazníky
  • Ochota pracovat ve večerních hodinách a o víkendech

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Dlouhodobou spolupráci na DPP nebo DPČ
  • Odměnu 290 Kč/hod, o víkendech 362 Kč/hod
  • Nárok na dovolenou a příplatky za práci o víkendech a svátcích
  • Práci v příjemném prostředí mezi lidmi