Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Úklid - odpolední, 3x týdně - Popůvky - DPP/DPČ

Recovera Využití zdrojů a.s.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

  • úklid kanceláří (koberce - vysávání)), chodeb, jídelny, WC
    • úklid 3 x týdně (pondělí a středa po 16:30 hod, pátek po 15:00 nebo o víkendu), 3 hodiny/směna

Požadavky

  • hledáme hlavně někoho, na koho se budeme moci spolehnout, kdo bude chodit do práce včas a bude svouji práci odvádět zodpovědně a pečlivě
    • zkušenosti s úklidem budou určitě výhodou

Nabídka

  • dlouhodobou brigádu (na DPP nebo DPČ)
    • odměnu 140,- Kč/hod. na DPP = cca 6700,- Kč v čistém (u DPP zaměstnavatel za zaměstnance neodvádí zdravotní a sociální, musíte to mít tedy vyřešeno jinak - student, starobní důchodce, rodičovská dovolená nebo samoplátce)
    • odměnu 155,- Kč/hod. na DPČ = cca 5040,- Kč v čistém a budete mít zaplaceno zdravotní a sociální
    • možnost příspěvku na dopravu (MHD) ve výši 500,- Kč/měsíc
    • výplatu vždy do 15. dne v měsíci na bankovní účet
    • nástup ve druhé polovině října

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáme ranní ptáče do skvělého týmu! Využij příležitosti dlouhodobé brigády, která tě bude bavit! Do oblíbeného švédského obchodu s nábytkem přijmeme aktivní a spolehlivé pracovníky na ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Nástup ihned Víkendové

    Před 0 dny

  • Brigáda Na Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně hledáme šikovné a spolehlivé hostesky. Náplní práce bude příprava občerstvení, obsluha, usazování a uvádění hostů, rozdávání letáčků, a další menší ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno

    Před 1 dny