Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Kurýr pro rozvoz jídla a nákupů

21 Consult Group s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Frýdek-Místek

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Baví tě řízení a rád komunikuješ s lidmi? Hledáš práci, kde budeš mít dobré finanční ohodnocení? Tak to ti držíme místo u nás v týmu!

V současné době hledáme kurýry na rozvoz jídla, potravin a zásilek hned pro několik zajímavých partnerů, které můžeš i libovolně kombinovat. Náplň Tvé práce bude doručování objednávek zákazníkům a komunikace se zákazníky. Pokud budeš rozvážet vlastním autem, záleží pouze na tobě, jak budeš pracovat, směny si totiž budeš plánovat sám dle své chuti a časových možností přímo v rozvozové aplikaci, nebo pomocí svého TL. Pokud budeš chtít na rozvoz auto služební, budeš mít pravidelné směny krátký/dlouhý týden, případně jinou směnnost dle individuální domluvy.

Pokud tě nabídka zaujala, tak se nám ozvi a určitě se domluvíme na spolupráci! ✅

Požadavky

  • Řidičský průkaz skupiny B
    • Živnostenský list v případě práce na IČO
    • Spolehlivost a chuť pracovat

Nabídka

  • Firemní auto k rozvozu
    • Přivýdělek formou DPP, DPČ nebo IČO
    • Peníze vždy v termínu
    • Dlouhodobá a stabilní spolupráce
    • Možnost služebního tarifu
    • Zaměstnanecké benefity jako karty Multisport, CCS, příspěvky na penzijní spoření
    • Možnost využívání služebního vozidla k soukromým účelům
    • Zaměstnanecké stravování
    • Výrazné zaměstnanecké slevy v našem pneuservisu a autoservisu

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte flexibilní zaměstnání (nebo brigádu) na čerstvém vzduchu, kde se budete hýbat? Ano? Pak hledáme právě Vás… nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího motorizovaného doručovatele J...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Od 18 let

    Před 1 dny

  • Nejlepší Brigáda Pro Studenty


    146 – 160 Kč / hod

    Co můžeš od této práce očekávat? Že u nás budeš první měsíc jenom uklízet, to není pravda! Již první den Tě naučíme, jak dělat číze, big maca a další sendviče. Na dalších směnách si osvojíš práci na ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Noční Pro studenty Víkendové

    Před 1 dny