Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Lektor do přípravných kurzů k VŠP a OSP

Bmedic online s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Hledáme lektory pro výuku v přípravných kurzech na přiímací zkoušky na lékařské fakulty.

Společnosti Edulio a Bmedic připravují ročně stovky studentů na přijímací zkoušky na různé druhy vysokých škol. V současné chvíli hledáme lektory pro přípravné kurzy na slovenské lékařské fakulty.

Hledáme lektory, kteří se orientují v analytickém oddílu ve slovenských testech studijních předpokladů - VŠP, pořádaných společností SCIO a českých OSP, taktéž od společnosti SCIO pro online výuku 8 až 32 lekcí (vždy po 1,5h) v průběhu školního roku 2024/2025. Další spolupráce po dohodě je možná. Lektorství probíhá online.

Požadavky

  • orientaci v analytickém oddílu OSP a VŠP
    • slovenština jako rodný jazyk, případně bezproblémové porozumění slovenskému jazyku
    • flexibilitu a ochotu učit se nové věci
    • velmi dobré komunikační schopnosti
    • nadšení pro výuku

Nabídka

  • velmi dobré platové ohodnocení
    • časovou flexibilitu
    • možnost podílet se na zajímavých projektech

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU ve formě zálohy můžeš mít KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Pro známou přepravní společnost se sídlem depa v Břeclavi hledáme šikovné brigádníky ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Břeclav Nástup ihned Pro studenty

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáte flexibilní zaměstnání (nebo brigádu) na čerstvém vzduchu, kde se budete hýbat? Ano? Pak hledáme právě Vás… nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího motorizovaného doručovatele J...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Od 18 let

    Před 2 dny