HLEDÁME TALENTOVANÉ JUNIORY [marketing, project a business development]

TONKS s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Nejdůležitější aktivum firmy jsou lidé

Je nám jedno, kolik ti je let nebo co máš v životopise. Důležitý je pro nás zápal do práce a chuť uspět. V rámci spuštění nových projektů a expanze naší značky OnGlazz hledáme lidi, kteří mají stejný drive jako my, chtějí se podílet na růstu moderního brandu a mají ambici časem třeba i vést některé segmenty firmy. Ideální práce pro flexibilní studenty marketingových, ekonomických i jiných vysokých škol, kteří jsou schopni pracovat odkudkoliv a zároveň mají čas strávit alespoň 2 dny v týdnu v naší výrobní hale a kancelářích v Lelekovicích u Brna. Lepší praxi a start tvojí kariéry seženeš v oboru jen stěží.

Co bude tvoje náplň práce?

Uplatňovat své dovednosti napříč spektrem aktivit, které jsou klíčové pro růst a vývoj našich projektů. Práce bude rozmanitá – jeden den můžeš koordinovat marketingové kampaně, druhý den komunikovat s dodavateli a třetí se třeba účastnit produktového focení. Na day- to-day bázi budeš komunikovat s majiteli a top managementem firmy, který navíc netvoří o generaci starší manažeři v sakách a mercedesech, ale pohodoví mladí kluci v tvém věku.

Očekáváme, že budeš kreativní, ochotný/á učit se novým věcem a připraven/a stát se po určité době plnohodnotným členem našeho týmu v oblasti, která tě nejvíce zaujme a kde ukážeš svůj největší potenciál a schopnost realizace. Důležité je pro nás to, abys uměl/a dotahovat nápady do konce, byl důsledný/á i měl/a chuť popasovat se s jakýmkoliv úkolem. Jako junior manager u nás nabydeš přehled o celkovém fungování e-commerce businessu a získáš headstart do kariéry, v níž je každý den jiný a plný nových výzev.

Co za to?

Pokud ti jde o jednoduchou home office brigádu, kde se moc nenadřeš, tak tohle není práce pro tebe. Tohle je práce pro ty, kteří chtějí ve své kariéře něco dokázat. U nás dostaneš příležitost být u vývoje projektu, který od svého zrodu již přesáhl stamilionový obrat a chce růst stále dál. V OnGlazz a jemu přidružených projektech se ti této šance dostane. Nabízíme individuální finanční ohodnocení složené z fixní a motivační složky. Pro ty nejschopnější tu je možnost strmého kariérního růstu.
Pevně věříme, že toto bude náš další breaking year, buď u toho s námi!

Přidej se k nám!

Napiš nám zprávu, ve kterém se nám představíš, shrneš, v čem jsi dobrý/á, v čem bys nám mohl/a pomoct a přiložit můžeš i nějaké tvé výtvory, projekty či zkušenosti.