Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigádník v Tusto-Titanium,Nové sady 25 (11-14hod. nebo 17-22 hod.)

GESCHENK s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Brigádníci do Tusto-Titanium, přidejte se k nám!

Hledáme brigádníky do restaurace Tusto-Titanium na Nových sadech v Brně. Přijď si přivydělat během obědového menu nebo večerů a staň se součástí našeho týmu!

Co budeš mít na starosti?

Obědové menu (11:00 - 14:00):

Servírování polévek, jídel a nápojů

Odnášení prázdných talířů a sklenic

Příprava stolů pro další hosty

Komunikace s hosty (pozdrav, přání dobré chuti apod.)

Orientace v mapě stolů

Nebudeš objednávat ani kasírovat

Večery (17:00 - 22:00):

Servírování jídel, piva a dalších nápojů

Příprava stolů pro další hosty

Komunikace s hosty (pozdrav, přání dobré chuti, popis jídel a nápojů)

Pomoc za barem s mytím skla a další pomocné práce

Požadavky

Co od tebe očekáváme?

Příjemné vystupování

Nekonfliktní povahu

Základní komunikační schopnosti

Týmového ducha

Respektování etického kodexu

Nabídka

Co ti nabízíme?

Individuální navyšování platu podle spolehlivosti a schopností

Týdenní výplatu

Oběd nebo večeři zdarma

jednoduché domlouvání směn přes WhatsApp skupinu

Dlouhodobou spolupráci

Možnost budoucí práce na částečný nebo plný úvazek

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU ve formě zálohy můžeš mít KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Pro známou přepravní společnost se sídlem depa v Břeclavi hledáme šikovné brigádníky ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Břeclav Nástup ihned Pro studenty

    Před 2 dny

  • Náplň práce: Hledáte flexibilní zaměstnání (nebo brigádu) na čerstvém vzduchu, kde se budete hýbat? Ano? Pak hledáme právě Vás… nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího motorizovaného doručovatele J...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Od 18 let

    Před 3 dny