Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

HPP - ČÍŠNÍK/SERVÍRKA V CAFÉ MOMENTA

Café Kmenta s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Do našeho pracovního týmu hledáme pohodového a pracovitého parťáka. Jsi pozitivně naladěný/á a máš rád/a komunikaci s lidmi? Máš šikovné ruce a rychlé nohy? V tom případě tě musíme poznat!

Naplní vaší práce by bylo:
- Práce za barem
- Obsluha hostů
- Přispívat k tomu, aby se u nás hosté cítili příjemně a měli chuť se k nám vracet.

Pracovní dobu byste měli od 7:00 do 15:00 nebo od 15:00 do 22:00, případně dle domluvy. Ani my nejsme výjimkou a pracujeme krátký - dlouhý týden.

Požadavky

Ať už máš zkušenosti, nebo jsi úplný nováček starší 18 let, rádi tě přijmeme mezi nás a všechno potřebné tě případně naučíme. Rádi bychom do našeho týmu přijali týmového hráče, který si ponechá přes celý den úsměv na tváři a vyhoví jakýmkoliv přání zákazníků. Je nutné, aby se na tebe mohlo spolehnout vedení, tak i tvoji budoucí kolegové. Neměla by ti chybět komunikativnost a plná kavárna zákazníků by tě neměla rozhodit. Svoji lásku k práci nejlépe projevíš, když budeš 2x do měsíce o víkendu k dispozici.

Nabídka

Co prací u nás získáte? Poskytneme vám kvalitní zaučení v oblasti gastronomie, práci v mladém kolektivu a zajímavé zaměstnanecké slevy. Kromě výše uvedeného také krásné a příjemné pracovní prostředí, a hlavně přátelskou atmosféru.
Zašlete nám, prosím, svůj životopis na náš e-mail a my se vám co nejdříve ozveme. Budeme se těšit!

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Nastoupit můžeš IHNED, žádné čekání! Pro známou spediční společnost se sídlem v Brně (Líšeň) h...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Nástup ihned

    Před 1 dny

  • Brigáda Pracuj v Aqualandu Moravia! Aqualand Moravia je místo, kde se práce stává zábavou. Žádná nuda, každý den je u nás jiný. Nabízíme ti skvělou příležitost získat stabilní přivýdělek, který s...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Od 18 let Víkendové

    Před 1 dny