Obsluha v čajovně, dýmkař/ka s praxí

Almikael s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Do zavedené čajovny v centru Brna přijmeme brigádníky na pozice obsluha v čajovně, dýmkař/ka

Náplň práce:

- obsluha zákazníků na place
- příprava teplých i studených nápojů
- obsluha dýmek
- práce s pokladnou
- udržování pořádku

Otevírací doba:
Po-čt 12:00 - 00:00
Pá 12:00 - 01:00
So 14:00 - 01:00
Ne 14:00 - 00:00

Pokud máte o práci zájem, prosíme o zaslání životopisu vč. fotky a kontaktních údajů.

Vybrané uchazeče budeme kontaktovat telefonicky a domluvíme se na termínu pohovoru.

Životopisy bez uvedení dosavadní praxe a fotky rovnou vyřadíme.
V případě, že se Vám do týdne neozveme, nebyli jste vybrání.

Požadavky

  • věk nad 18 let
    • praxe výhodou, ale rádi zaučíme i ostatní s chutí do práce
    • výbornou češtinu
    • komunikativnost a příjemné vystupování
    • časovou flexibilitu
    • spolehlivost a dochvilnost
    • pozitivní naladění
    • ochotu učit se nové věci

Nabídka

  • nástupní plat 120 Kč/hod. + dýška
    • zaměstnanecké slevy
    • flexibilní plánování směn
    • řádné zaškolení
    • práci v mladém kolektivu
    • nástup možný ihned