Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Manipulant s VZV- až 190Kč/h!

AGENTURA PLUS, spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Středočeský kraj Praha-východ Brno-venkov Říčany

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Máte zkušenosti a baví vás práce s VZV?

Budete mít šanci využít své dovednosti při noční směně při manipulaci se zbožím a přispět k plynulému chodu skladu v blízkosti Prahy.
Náplní práce je práce s doklady, PC a skenem, vyskladnění, naskladnění materiálů a práce dle pokynu vedoucího.

Nezbytné pracovní oblečení či obnovu VZV vám zajistíme.
Využíváme VZV W1.

Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Požadavky

  • Prokazatelné zkušenosti s VZV
    • Zručnost

Nabídka

  • Výplata týdně
    • Stravenky
    • Možnost dlouhodobé spolupráce

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Do skladu s tiskopisy v Brně - Modřice hledáme nové kolegyně na expedici. Náplní práce je zpracování remitendy (tiskopisů, které se neprodaly) a příprava tiskopisů na expedici na jednot...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Pro studenty

    Před 0 dny

  • O nás Do svého pracovního týmu hledáme kolegy/ně, kteří nám pomohou zajistit ostrahu prodejny. Pracovní pozice je vhodná i pro cizince hovořící česky, aktivní důchodce, invalidní důchodce, absolvent...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno

    Před 0 dny