Brigáda ve skladu s kosmetikou. Jen ranní směna, zálohy! Pardubice

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika Pardubice Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 16 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 - 130 Kč za hodinu

Hledáte brigádu na ranní směnu ? Pak hledáme právě Vás!

Požadujeme

● Ochota pracovat na ranní směnu
● Přechozí praxe není potřeba

Nabídka

● Práce POUZE NA RANNÍ SMĚNY
● Mzda až 130 Kč/hod.
● Pravidelné zálohy každý týden
● Ranní směna od 6-7h do 14-16h (dle ind. domluvy)
● Dlouhodobá brigáda na DPČ
● Přátelský kolektiv a péče koordinátora po dobu zaměstnání
● Důkladné zaškolení na pozici

Pracovní náplň

● Jednoduchá příprava zboží do objednávek (nic nadrozměrného)
● Vychystávání zboží všeho druhu, balení objednávek

Poznámka

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED! Těšíme se na Vaše reakce.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Hledáš práci na léto či dlouhodobou brigádu? Tak to jsi na správném místě!Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se! Požadujeme Co od Vás požadujeme? Minimální věk 18 let Ochotu pracovat na směny Ocho...

    Česká republika Na léto 2021 Od 18 let

    Před 1 dny

  • Hledáte brigádu na ranní směnu ? Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se! Požadujeme Minimální věk 18 let Samostatnost Ochota plnit zadané úkoly Nabídka Mzda až 150 Kč/hod (120 Kč/hod. + bonus až ...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj Od 18 let

    Před 3 dny