Ostraha - Šlapanice u Brna - 145,-Kč/hod + příplatky

SUNIX SAFE TECHNOLOGIES s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Středočeský kraj Kladno Brno-venkov Šlapanice

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Dlouhodobá brigáda na DPP
Kontrolní činnost
Kontrola kamerového systému
Práce na PC
12-tihodinové noční směny pouze ve všední dny PO-PÁ (18:00-6:00)

Požadavky

Trestní bezúhonnost
Znalost bezpečnostních a kamerových systémů výhodou
Profesionální vystupování, solidní a vstřícné jednání

Nabídka

Dlouhodobou stabilní brigádu (na DPP)
Kompletní funkční oděv
Zázemí stabilní společnosti
Slušné a profesionální jednání vedoucích pracovníků
Mzda 145,-Kč/hod. + příplatky dle platné legislativy

Reakci na inzerát prosíme formou zaslaného životopisu, bližší info pak u následného pohovoru.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU ve formě zálohy můžeš mít KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Pro známou přepravní společnost se sídlem depa v Břeclavi hledáme šikovné brigádníky ...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Břeclav Nástup ihned Pro studenty

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáte flexibilní zaměstnání (nebo brigádu) na čerstvém vzduchu, kde se budete hýbat? Ano? Pak hledáme právě Vás… nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího motorizovaného doručovatele J...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Od 18 let

    Před 2 dny