Podle lokalit

Dlouhodobé doplňování zboží - až 204 Kč/hod.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Hledáme ranní ptáče do našeho týmu! Využij příležitosti a staň se součástí skvělého týmu!

Do oblíbeného švédského obchodu s nábytkem přijmeme aktivní a spolehlivé pracovníky na pozici DOPLŇOVÁNÍ ZBOŽÍ.

NÁPLŇ PRÁCE: doplňování zboží v obchodním domě, manipulace s paletovým vozíkem a čtečkou, třídění a likvidace obalových materiálů
PRACOVNÍ DOBA: ranní směny 5:00-10:00 a po zaučení střídání s nočními směnami 21:00-5:30
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Avion Shopping Park Brno

Důležitou podmínkou pro nástup na tuto brigádu je zájem uchazeče o pravidelnou a dlouhodobou spolupráci na zkrácený úvazek, neboť po odpracování cca 1 měsíce se předpokládá přechod na hlavní pracovní poměr do kmenového stavu společnosti.

V případě zájmu o tuto pracovní nabídku nás prosím kontaktujte prostřednictvím odpovědního formuláře.

Požadavky

  • věk nad 18 let
    • nástup IHNED
    • fyzická zdatnost a manuální zručnost

Nabídka

  • mzdové ohodnocení až 204 Kč/hod (základní mzda 170 Kč/hod+ příplatky za práci o víkendu 50%, v noci 20%, ve svátek 100%)
    • výplata mzdy týdně (formou zálohy)
    • přechod do kmenového stavu na HPP po odpracování 1 měsíce
    • stravování za symbolické ceny a nápoje zdarma
    • spoustu benefitů: 5 týdnů dovolené, zaměstnanecká sleva, flexipassy, multisport karta, kariérní růst
    • dobrá dopravní dostupnost
    • příjemný a přátelský kolektiv