Podle lokalit

Dělník na výpomoc do výroby s osivy - Modřice

OSEVA,AGRO Brno, spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 7 dny

Brigáda

HLEDÁME NA KRÁTKODOBOU VÝPOMOC SPOLEHLIVÉHO PRACOVNÍKA DO VÝROBY S OSIVY - MODŘICE

Pracovní náplň:
• Práce ve skladu
• Občasné manuální pytlovací práce
• Pomocné práce při výrobě osiv a plodin
• Úklidové práce v provozních prostorech

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
• Fyzickou zdatnost a schopnost pracovat ve výrobním prostředí
• Nadšení pro práci a chuť se učit novým věcem
• Spolehlivost

Nabídka

Co vám můžeme nabídnout:

Krátkodobá výpomoc na tři dny
Nástup ihned - 11.9.24 - 13.9.24
• Mzda 160 Kč/hod
• Jednosměnný provoz od PO - PÁ
• 8hod pracovní úvazek/den
• Volné víkendy

Adresa: (Nádražní 296, Brno – Modřice, 664 42)

Těšíme se na Vás!