Podle lokalit

Skladník a obsluha VZV, 210Kč/hod, výplata ihned!

Dialfa s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Do stabilní firmy v Bosonohách hledáme pravidelnou výpomoc do skladu na VZV.

Náplň práce:
- Ukládání, kontrola a skladování zboží
- Vyskladnění, vychystání a expedice zboží
- Zajištění úklidu skladovacích prostor
- Práce s Retrákem a tříkolovým VZV

Směny:
- Po-Pá
- 6:00-14:30 hod nebo 7:30-16:00 hod

Požadavky

  • pravidelná docházka Po-Pá
    • plnoletost
    • zkušenosti na VZV
    • čeština minimálně na úrovni B2
    • čistý trestní rejstřík

Nabídka

  • Mzda: 210Kč/hod
    • vyplácení každý den na účet nebo jednou týdně v hotovosti
    • pravidelnou brigádu
    • obnovení propadlého průkazu na VZV
    • zázemí pracoviště

      Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis. :)